• Slávnostné otvorenie školského roka 2022/23

•                                                     Gymnázium, Školská 26, Vráble

Slávnostné otvorenie školského roka 2022/23

5. september 2022

Program:

8,00 – 8,30      Slávnostné otvorenie školského roka 2022/23

Príhovor riaditeľky školy

• na školskom dvore – átrium (v prípade nepriaznivého počasia v kmeňových učebniach)

8,30 – 9,30      Triednicke hodiny

• úvodné organizačné pokyny
            • nahlásenie záujmu o stravovanie v školskej jedálni

Pred nástupom do školy je potrebné predložiť písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti žiaka, a to buď prostredníctvom EduPage alebo osobne pri vstupe do budovy -  listinne použitím formulára https://www.minedu.sk/data/att/24230.pdf.

Vstup do budovy je povolený len žiakom školy a zamestnancom školy.

Dňa 6. 9. 2022 sa vyučovanie začne triednickými hodinami (informácie o štúdiu, rozvrh hodín, poučenie o BOZP a PO, organizačné pokyny).

• Žiakom prihláseným na stravovanie bude vydaný obed v ŠJ.
            • Žiaci I. ročníka preberajú učebnice.

PaedDr. Beáta Havettová